Waporyzatory przenośne

Nowy waporyzator od Dynabox – Tetra One

Tetra One – tak nazywa się nowy waporyzator od DynaBox. Jest to drewniany waporyzator konwekcyjny typu on-demand. Inspiracją były waporyzatory od Sticky Brick, jednak najważniejszym celem była większa łatwość użytkowania oraz bardziej przystępna cena i udało się.

Tetra One prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Starannie wykonany, nie ustępuję jakością innym waporyzatorom tego typu. Ten model posiada specjalne zaprojektowane dysze i dzięki swojej konstrukcji wapowanie z tego sprzętu jest dużo prostsze i przyjemniejsze jak w przypadku waporyzatorów Sticky Brick. Susz nie ulega tak łatwo przypaleniu, wiec nawet nowicjusz już od pierwszych chwil powinien uzyskać zadowalające efekty. Para jest niezwykle, smaczna i gęsta a przy tym dość chłodna. Ustnik 3d z wypustkami dodatkowo chłodzi gorące powietrze a jednocześnie wyłapuje malutkie drobinki suszu, które przedostały się przez sitko. W zestawie z Tetra One mamy 2 dysze o różnych długościach – 50 oraz 70 mm. To jeszcze bardziej pozwala dostosować waporyzator pod swoje potrzeby oraz pod zapalniczkę czy palnik żarowy jaki mamy do dyspozycji. Jak we wszystkich innych vaporizerach tego typu, moc pary regulujemy wielkością i odległością płomienia od dyszy oraz szybkością brania wdechu. W ciągu kilku dni, jesteśmy w stanie opanować ten sprzęt do perfekcji i cieszyć się najwyższą jakością pary, która jest po prostu niesamowita.

Tetra One jest dostępna w 4 różnych wariantach: mahoń (sapele), orzech włoski (walnut), czereśnia amerykańska (american cherry), wenge. Wymiary waporyzatora : 75x75x35 mm, a całość zamykana jest na mocne magnesy neodymowe. Komora pomieści około 0,2g suchych ziół.

Po zakupie, w pudełku znajdziemy: waporyzator Tetra One, szklany ustnik, dysza 50 mm, dysza 70 mm, 2x oring, metalowa wykałaczka, wyciorek, 4x zapasowe sitko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *