Flowermate Slick


Flowermate Slick

Flowermate Slick to najnowszy przenośny waporyzator kondukcyjny, przeznaczony do waporyzacji suszu oraz koncentratów. Slick jest prostym i skutecznym waporyzatorem, który ma za zadanie skutecznie waporyzować susz i koncentraty. Piękny wygląd a’la carbon i solidne wykonanie. Szklany ustnik jest zabezpieczony zatyczką, aby można było bezpiecznie nosić urządzenie i nic nie uszkodzić ani nie pogubić. Pod ustnikiem skrywa się komora wykonana z czarnej ceramiki. Połączenie szklanego ustnika i szklanej komory zapewnia świetny smak wytwarzanej pary. Flowermate Slick nie posiada wyświetlacza i jest obsługiwany tylko jednym przyciskiem. Do wyboru mam 3 zaprogramowane ustawienia temperatur: 196, 204 oraz 215 stopni Celsjusza. Każde z ustawień sygnalizuje inny kolor diody LED, znajdującej się wokół przycisku sterującego. Bardzo szybkie nagrzewanie w około 30 sekund, zapewnia to co każdy oczekuje od przenośnego waporyzatora. Dodatkowe powiadomienia wibracyjne poinformują nas gdy waporyzator będzie gotowy do użycia. Największym atutem tego modelu jest wymienny akumulator. Ogniwo popularnego typu 18650 jakie znajdziemy w zestawie ma pojemność 2500mAh. Możemy je ładować w dedykowanej ładowarce do tego typu akumulatorów lub po prostu za pomocą wbudowanego w obudowę waporyzatora tradycyjnego portu microUSB. W fabrycznym zestawie znajdziemy: Waporyzator Flowermate Slick, zatyczkę ustnika, akumulator 18650 2500mAh, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, kabel USB, zapasowe sitka, wyciorek, metalową wykałaczkę, instrukcję obsługi w języku angielskim oraz pudełko.

Sklep Nazwa produktu Cena
{{row.productName}} {{row.productPrice}} Kup {{row.productName}}

Zobacz galerię

6 komentarzy do “Flowermate Slick

 • Witam. Ma już ktoś ten model? Zastanawiam się między nim a Xmax V2 Pro. Cena podobna, choć ten trochę droższy. Do V2 też są dodatkowe akcesoria jak bubblery czy ustniki a tu chyba jeszcze nie ma nic..

  Odpowiedz
  • Ten nowy Slick też mi się podoba i wydaje się solidniejszy od V2, mimo mniejszej ilości ustawień temperatury. Faktycznie akcesoriów do niego brak ale pewnie z czasem będą dostępne tak jak do innych modeli Flowermate. W Slicku podoba mi się bardzo wygląd i opcja zatyczki na ustnik.

   Odpowiedz
   • No i w zasadzie od razu mamy szklany ustnik w zestawie, nie trzeba dokupywać tak jak do V2. Chyba się skuszę 🙂 ale jeszcze rozważam coś droższego.

    Odpowiedz
    • Jak w ustniku zmienia sie sitko bo nie chce tego zepsuć a chce wiedzieć na przyszłość

     Odpowiedz
  • Odkręcasz cały ustnik i ruszając na boki demontujesz szklany ustnik od podstawy. W środku jest sitko. Raczej nic nie popsujesz.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *