Waporyzatory przenośne

Fenix 2.0 – potężny waporyzator konwekcyjny

Fenix 2.0 – tak nazywa się najnowszy waporyzator konwekcyjny od Weecke.

Jest to najlepszy jak do tej pory waporyzator tego producenta. Fenix 2.0 jest dużo lepszy i bardziej zaawansowany od swojego poprzednika – modelu Fenix. Posiada on opatentowany system AIR HEATING®, bardzo duży i czytelny wyświetlacz, tytanową komorę oraz ogromny akumulator z opcją szybkiego ładowania. Został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co widać przy pierwszym kontakcie z tym urządzeniem.

Technologia ogrzewania konwekcyjnego AIR HEATING®. Opatentowana technologia AIR Heating® zapewnia zupełnie nowe doznania podczas waporyzacji ulubionych ziół. Ta technologia konwekcji jest niezwykle skuteczna i gwarantuje doskonałe odparowanie na całkiem nowym poziomie. Fenix 2.0 zapewnia świetny i czysty smak waporyzowanych ziół w każdej temperaturze. Dzięki w pełni odizolowanej ścieżce przepływu powietrza, nie ma tutaj mowy o przypadkowym o przenikaniu smaku z elementów waporyztora, elektroniki itp. To wszystko stawia ten model w czołówce waporyzatorów klasy premium jeśli chodzi jakoś wytwarzanej pary. Dodatkową zaletą jest zastosowany tutaj, specjalny system schładzania powietrza. Innowacyjny system chłodzenia kanału powietrza skutecznie chłodzi parę przed jej wdychaniem. To sprawia, że inhalacja staje się przyjemniejsza i łagodniejsza, a ilość pary i smak zostają zachowane.

Jak przystało na waporyzator z najwyższej półki Fenix 2.0 umożliwia bardzo szybkie nagrzewanie i gotowość do pracy. Nikt przecież nie chce długo czekać aż waporyzator się nagrzeje i będzie można zacząć waporyzację ulubionych ziół. Czas jaki potrzebuje Fenix 2.0 to niespełna 30 sekund od momentu włączenia i jest on już nagrzany do wybranej temperatury i gotowy do działania. Jest to bardzo dobry wynik i niewątpliwa zaleta tego modelu.

Kolejny atut tego waporyzatora to jego potężny akumulator. Fenix 2.0 został wyposażony w wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 4400 mAh, który powinien zasilić urządzenie przez około 90 minut. W tym czasie spokojnie wykonamy kilka długich sesji waporyzacji.  Do tego otrzymujemy szybkie ładowanie, do pełna w zaledwie 2,5 godziny.

Swobodnie regulowany timer z 3 – 7 minutowym czasem pracy. Regulowany zegar na wyświetlaczu OLED w Fenix 2.0 pozwala całkowicie wybrać czas trwania sesji, zanim urządzenie automatycznie wyłączy się. Przez cały czas mamy wgląd na odliczanie tego czasu, a jeśli to konieczne możemy po prostu wydłużyć go lub skrócić. Timer może być ustawiony co 1 sekundę między 180 a 420 sekund. W tym aspekcie mamy pełną kontrolę.

Dla wygody użytkowania pokrywa górna w Fenix 2.0 jest  mocowana za pomocą mocnego magnesu. Jest to jednocześnie bardzo proste a co najważniejsze trwałe rozwiązanie, gdyż z czasem nie wyrobią się tutaj żadne elementy zatrzaskowe jak ma to miejsce w innych modelach. Po miesiącach czy latach użytkowania pokrywa będzie nadal działać tak jak za pierwszym razem. Aby uzyskać dostęp do komory wystarczy podnieść pokrywa, aby zamknąć wystarczy przyłożyć i pokrywa praktycznie sama wskakuje na swoje miejsce. Użyty magnes jest bardzo mocny i nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek przypadkowym otwarciu pokrywy czy słabym mocowaniu.

 

Fenix 2.0 posiada duży i czytelny wyświetlacz OLED o przekątnej aż 0,96 cala. Wyświetla on jednocześnie ustawioną i aktualną temperaturę, czas trwania sesji (timer) oraz poziom naładowania akumulatora. Wszystkie niezbędne informacje mamy widoczne na ekranie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Ostatnia ważna cecha tego waporyzatora to wymienna komora wykonana z tytanu. Tytanową komorę można wyjąć, aby ułatwić czyszczenie komory grzewczej. Opcjonalne tytanową komorę można zastąpić komorą wykonaną ze szkła żaroodpornego, aby jeszcze bardziej polepszyć smak waporyzowanych ziół.

Waporyzator Fenix ​​2.0 jest doskonałym konwekcyjnym urządzeniem przenośnym a jego jakość znajduje odzwierciedlenie w cenie. Jest to model z wyższej półki, zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie elementy są doskonale spasowane, a sam waporyzator sprawia świetne wrażenie, mimo że nie jest ani mały ani też lekki, trzymając go w ręku czuć, że jest to kawał porządnego sprzętu. Fenix 2.0 dostępny jest w 2 kolorach, czarnym (black) oraz szarym (gun metal).

Najważniejsze cechy Fenix 2.0:

 • Technologia AIR HEATING®
 • Szybkie ogrzewanie, poniżej 30 sekund
 • W pełni izolowana ścieżka pary
 • Specjalny system chłodzenia powietrzem
 • Duża bateria 4400 mAh
 • Technologia szybkiego ładowania (2,5 h)
 • Regulowany timer ( 3 – 7 min.)
 • Duży wyświetlacz OLED 0,96 ”
 • Wyjmowana tytanowa komora na susz

W pudełku znajdziemy:

 • Waporyzator Fenix 2.0
 • Komora tytanowa
 • Kluczyk do otwierania komory
 • Szczotka do czyszczenia
 • Narzędzie do ubijania suszu
 • Chusteczki czyszczące
 • Kabel do ładowania USB
 • Instrukcja obsługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *