Storz & Bickel szykuje niespodziankę. Czy chodzi o Crafty 2 ? [AKTUALIZACJA]

Po premierze waporyzatora stacjonarnego Volcano Hybrid, przyszła kolej na odświeżenie linii waporyzatorów przenośnych. Storz & Bickel to firma która cieszy się ogromnym zaufaniem i od lat przoduje na światowym rynku waporyzatorów i jest ona w ścisłej czołówce, razem z takimi firmami jak np. Pax Labs, Flowermate czy Arizer.

Na facebook’owym profilu Storz & Bickel pojawił się ostatnio tajemniczy wpis, który sugeruje, że firma ma w zanadrzu niezłego asa w rękawie. Jak można domyślać się po opublikowanym zdjęciu, chodzi o nowy model Crafty. Nie wiemy jeszcze jak będzie się nazywał oraz jakie zmiany zaszły w konstrukcji tego waporyzatora. Jedno jest pewne – sprzęt nie powinien ustępować pozostałym produktom Storz & Bickel, więc będziemy mieć do czynienia na pewno z wysokiej jakości waporyzatorem. Ani data, premiery, ani cena też nie są znane. Storz & Bickel jedynie pyta się nas czy jesteśmy gotowi na nowy produkt – „Get ready!”, my tak, a Wy?

 

 

 

źródło: facebook.com/storz.bickel.official

 

 

AKTUALIZACJA 04.11.2019

Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia nowego waporyzatora Storz & Bickel. Jego nazwa to Crafty+. Nowe urządzenie nie wiele różni się od swojego poprzednika. Lekko zmieniony desing, trochę szybsze nagrzewania i nieco większa bateria. I chyba to wszystko. Mamy nadzieję że prace nad nowym modelem przenośnym trwają i Storz & Bickel zaprezentuje w końcu przełomowy model a nie tylko odświeżoną wersję starego urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: https://www.instagram.com/edward_splifforhands/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *