Waporyzatory do koncentratówWaporyzatory przenośne

Crafty+ nowy waporyzator od Storz & Bickel – następca legendy

Kilka dni temu swoją premierę miał nowy, a raczej stary model Crafty ale w nieco odświeżonej wersji, jak każdy już się domyśla, chodzi o Crafty+.

Jest to następca dobrze znanego i cenionego modelu Crafty, który swoją premierę miał  w 2014 roku. Crafty zawsze kusił nas fantastyczną parą i wieloma funkcjami, ale borykał się z problemami z niezawodnością. Crafty+ został ulepszony, poprawiając niedociągnięcia pierwowzoru, jednocześnie zachowując przy tym doskonała jakość pary. Jeśli ta wersja poradzi sobie z trudami intensywnego użytkowania przenośnego, to w końcu będziemy mieć jakość Storz & Bickel w mniejszej formie, zamiast chwytania znacznie większego modelu Mighty.

Specyfikacja

40 °C – 210 °C (104 ° F – 410 ° F) za pośrednictwem aplikacji na smartfon

Ogrzewanie hybrydowe

Waporyzacja suchych ziół i koncentratów

Wymiary: 11,1 x 5,7 x 3,2 cm

Waga: 120 g

Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy

Ulepszenia w Crafty+

30% szybszy czas nagrzewania

Dłuższy czas działania

Ulepszony materiał i konstrukcja obudowy

Super szybkie nagrzewanie do najwyższej temperatury

Ulepszona elektronika i płytka drukowana

Najważniejsze cechy Crafty+

Oryginalny Crafty był już waporyzatorem z najwyższej półki, a Crafty+ na pewno podnosi jeszcze bardziej poprzeczkę. Para jaką wytwarza jest niesamowita – smaczna i mocna. Wykorzystuje opatentowany hybrydowy system grzewczy Storz & Bickel, aby za każdym razem w pełni wydobyć  całą esencję waporyzowanych ziół. Żywotność baterii jest wciąż krótka, ale nawet większość bardziej zaawansowanych użytkowników będzie w stanie przetrwać wieczór na jednym ładowaniu (sześć sesji i 40 minut czasu działania przy pierwszym pełnym ładowaniu). Crafty+ jest w pełni konfigurowalny po sparowaniu go z dedykowaną aplikacją Storz & Bickel na smartfon czy tablet, ale sprawnie może działać również zaraz po wyjęciu z pudełka, bez żadnych dodatkowych ustawień przez aplikację.

Nowe logo widoczne po lewej stronie

Pierwsze wrażenia

Widoczne zmiany między Crafty a Crafty+ są nieduże, ale widać je już gołym okiem. Logo nadal znajduje się w obu modelach w tych samych miejscach, ale każde z nich nieznacznie się zmieniło, a ożebrowanie na obudowie także zmieniło swoje kształty. Znaczące ulepszenia dotyczą za to elementów wewnętrznych i to właśnie one powinny sprawić, że Crafty+ będzie bardziej wytrzymały i niezawodny. Kwestia czasu, czy się uda. To, co się nie zmieniło, to na pewno lepsza jakość pary. Storz & Bickel produkuje niesamowite waporyzatory, a Crafty + jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń przenośnych. Istnieje bardzo niewiele waporyzatorów przenośnych, które działają tak dobrze.

 

 

Zawartość zestawu

Oryginalny Crafty był dość bogato wyposażony w zestaw przeróżnych akcesoriów. Nowy Crafty+ jest nieco okrojony z dodatków. Nie znajdziemy już tutaj młynka ani dozownika do kapsułek, pędzelka czy ładowarki sieciowej. Zestaw uszczelek też został zubożony.

 

W skład zestawu wchodzą:

Waporyzator Crafty+
Kabel USB
Zapasowe sitka (normal) 3 sztuki
Zapasowe sitka (grube oczko) 3 sztuki
Zapasowe uszczelki 3 sztuki
Pad do koncentratów 2 sztuki
Kapsułka dozująca
Instrukcja obsługi w języku angielskim
Pudełko

 

Nasze zdanie

Crafty+ to waporyzator z najwyższej półki, który teraz jest jeszcze lepszy niż swój pierwowzór – Crafty. Niestety w pierwszej pojawiły się małe problemy, które sprawiły, że większy, bardziej niezawodny Mighty był chętniej wybieranym modelem. Dzięki ulepszonej elektronice i obudowie zewnętrznej mamy duże nadzieje, że ten model będzie piął się na top listę najlepszych waporyzatorów przenośnych na świecie. Chociaż po tylu latach chciało by się ujrzeć naprawdę nowy model a nie tylko odświeżony Crafty po liftingu, ale miejmy nadzieję że Storz & Bickel nie przestają pracować i za jakiś czas przyjdzie nam powitać być może Crafty 2?

Zobacz galerię:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *