Waporyzatory przenośneWaporyzatory z wymienną baterią

XMAX Ace – nowy waporyzator przenośny z szybkim opróżnianiem komory

Nowy rok przynosi kolejne nowości jeśli chodzi o waporyzatory. Tym razem firma XMAX, producent bardzo popularnego w ostatnim czasie waporyzatora Starry 3.0 zaprezentowała nowy przenośny model pod nazwą Ace.

Konstrukcja jest bardzo podobna do Starry 3.0. Głównym atutem nowego modelu jest system szybkiego opróżniania komory z resztek ziół, po zakończeniu waporyzacji. Do tego celu służy przesuwany przycisk, który został umieszczony centralnie na środku obudowy. Jednym ruchem możemy szybko i sprawnie wypchnąć na zewnątrz zwaporyzowane zioła.

XMAX Ace to nowy model waporyzatora który jest w sprzedaży od początku 2020 roku.

Jego unikalny styl, nowa, opatentowana funkcja samoczyszczenia, doskonała jakość wykonania i obszerna lista funkcji sprawiają, że XMAX Ace jest bardzo kuszącym wyborem w tym przedziale cenowym.

Waporyzator Ace jest dostępny w dwóch różnych wariantach kolorystycznych: CZARNY CARBON oraz DREWNO. Ramka i zewnętrzne krawędzie są wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Obie opcje wyglądają stylowo i elegancko.

Nowa unikalna funkcja

Najnowszą, najbardziej innowacyjną i unikalną funkcją nowego XMAX ACE jest obsługiwana przyciskiem funkcja samoczyszczenia komory. Z przodu XMAX Ace znajduje się przesuwny przycisk, który przesuwa dno komory do góry i wypycha z niej zwaporyzowane zioła. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem mogło by znaleźć się w innych modelach waporyzatorów przenośnych.

Komora i metoda ogrzewania

XMAX Ace posiada cermiczną komorę , która ogrzewana jest w sposób kondukcyjny. Susz jest równomiernie ogrzewany i nie przypala się. Komora jest łatwa do napełniania i posiada dość duży rant, który pomaga w jej napełnianiu bez rozsypywania ziół lub konieczności użycia dodatkowych narzędzi.

Ustnik ceramiczny Zirconia i w pełni izolowana ścieżka przepływu powietrza

W połączeniu ze 100% izolowaną ścieżką przepływu powietrza i ceramicznym ustnikiem Zirconia, XMAX Ace nie ustępuje, jeśli chodzi o zapewnienie czystej i smacznej pary. Obrotowy ceramiczny ustnik  zamocowany jest na magnetycznej pokrywie, która idealnie i mocno trzyma się urządzenia. Filtr ustnika można łatwo wyjąć w celu czyszczenia lub wymiany. Podczas wapowania przez XMAX Ace czuć dużo mniejszy opór przy ciągnięciu niż w większości innych modeli.

Akumulator

Wymienny akumulator w XMAX Ace to typowe ogniwo 18650 firmy Samsung o pojemności 2600 mAh, który możemy ładować przez port microUSB w urządzeniu lub też zewnętrzną ładowarką przeznaczoną do tego typu ogniw.

Cyfrowy wyświetlacz OLED i precyzyjna kontrola temperatury

Cyfrowy ekran OLED pokazuje wybraną temperaturę w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita, a zakres obsługiwanych temperatur to od 100 ° C do 240 ° C z możliwością ustawienia co 1 ° C. Na wyświetlaczu widzimy także poziom naładowania baterii, oraz minutnik odliczający czas do automatycznego wyłączenia.

Szybki czas nagrzewania

XMAX Ace ma 20 sekundowy czas nagrzewania, a wbudowana wibracja powiadamia nas gdy waporyzatora osiągnie wybraną przez nas temperaturę. Dostępna jest również funkcja „Boost mode”, która podnosi maksymalną temperaturę do 255 ° C.

Dane techniczne:

Bateria: wymienne ogniwo 18650/2600 mAh
Zakres temperatur: 100 ° C – 240 ° C (tryb Bost 255 ° C)
Regulacja temperatury: co 1 ° C
Ustnik: obrotowy, ceramiczny Zirconia/magnetyczna pokrywa
Ogrzewanie: kondukcyjne
Komora: ceramiczna
Wymiary: 43 x 24 x 99 mm
Wyświetlacz: OLED
Ładowanie: kabel ładujący microUSB
Powiadomienia wibracyjne
Czas nagrzewania: 20 sekund
Timer automatycznego wyłączania: 5/10 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *