Waporyzatory do koncentratówWaporyzatory przenośneWaporyzatory z wymienną baterią

Flowermate Slick – minimalistyczny przenośny waporyzator do suszu i koncentratów

 

Na pozór waporyzator Flowermate Slick nie jest zbyt atrakcyjny, gdyż nie ma w nim mnogości funkcji ani nawet żadnego wyświetlacza. Ta niedroga konstrukcja która w kształcie długopisu jest jednak całkiem niezła. Slick posiada prostą obsługę, wymienne ogniwo typu 18650 oraz oferuje dobrej jakości parę. To model, który świetnie leży w dłoni i nie wyrządzi krzywdy dla naszego portfela.

Para

Jeśli chodzi o jakość pary, waporyzator Slick wypada zaskakująco dobrze. Czarna ceramiczna komora podgrzewa susz równomiernie i bez żadnego przypalania, a szklany ustnik dobrze chłodzi wdychaną parę, więc jest smak jest bardzo przyjemny i łagodny dla naszego gardła i płuc.

Trzy temperatury do wyboru

Flowermate Slick posiada tylko trzy ustawienia temperatury do wyboru, ale zostały one dość dobrze przemyślane. Miłośnicy niskich temperatur będą zawiedzeni. W tym modelu najniższa dostępna temperatura to 196°C. Średnie ustawienie to 204°C. Natomiast najwyższa 215°C. Każda temperatura jest sygnalizowana innym kolorem diody LED.

Bateria

Slick posiada wymienne ogniwo typu 18650 o pojemności 2500mAh. Niestety nie mamy możliwości sprawdzenia poziomu naładowania. Akumulator powinien zapewnić co najmniej 60 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Waporyzator Slick ma w swojej obudowie wbudowane gniazdo micro-USB, dzięki czemu można waporyzator można ładować wszędzie gdzie tylko można znaleźć port USB. Jeżeli zaopatrzymy się w dodatkowe ogniwa typu 18650, będziemy mogli korzystać z naszego waporyzatora do woli, bez obaw o brak prądu w pobliżu.

Szybki czas nagrzewania

Flowermate Slick posiada bardzo szybki czas nagrzewania. W ciągu około 30 sekund od włączenia osiąga ustaloną temperaturę. Ogrzewanie konwekcyjne jak na sprzęt tej klasy. Susz jest równomiernie podgrzewany bez żadnych przypaleń.

Prosta obsługa

Cała kontrola nad urządzeniem sprowadza się do jednego przycisku który otoczony jest kolorową diodą LED. Obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. 5-cio krotne kliknięcie przycisku włącza lub wyłącza urządzenie, a 3-krotne naciśnięcie zmienia opcję temperatury. Flowermate Slick posiada także wibracje, która powiadamia o gotowości do użycia.

Flowermate Slick nie tylko do suszu

Flowermate Slick nie ma żadnego problemu z waporyzacją suchych ziół czy substancji płynnych – koncentratów. W zestawie znajduje się specjalny metalowy kontenerek, który napełniony koncentratem umieszczamy w komorze grzewczej waporyzatora. Drugi konrenerek z zestawu jest przeznaczony do suszu, ale suche zioła można waporyzować również umieszczając je bezpośrednio w ceramicznej komorze urządzenia.

Solidna budowa

Slick jest pięknie wykonany, obudowa ma stylizację karbonu oraz praktyczną zatyczkę na ustnik. Całość jest bardzo dobrze wykonana a materiały użyte do produkcji nie budzą żadnych zastrzeżeń. Slick posiada także uchwyt magnetyczny na dole obudowy, który można użyć aby przyczepić do niego zatyczkę ustnika w czasie gdy korzystamy z waporyzatora. Wymiary Slicka to 15.9 cm x 2.5 cm, a waga 144 g.

Zawartość zestawu

W oryginalnym pudełku wraz z waporyzatorem Flowermate Slick znajdziemy: zatyczkę ustnika, akumulator 18650 2500mAh, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, kabel USB, zapasowe sitka, wyciorek, metalową wykałaczkę oraz instrukcję obsługi w języku angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *