Waporyzatory do koncentratówWaporyzatory przenośneWaporyzatory z wymienną baterią

Firefly 2+ nowa jakość waporyzacji

Firefly 2+ to nowa jakość waporyzacji

Wszystkim znany Firefly 2, jeden z najdroższych waporyzatorów przenośnych właśnie został ulepszony. Czego można się spodziewać po nowym modelu? Na pewno nowe logo a także wydajniejszy przepływ powietrza. Co to wszystko oznacza? Jest to koneserski waporyzator, którego niewielki rozmiar sprawia, że zmieści się on w każdej kieszeni. Teraz możesz cieszyć się wyjątkowym smakiem swoich ulubionych ziół w dowolnym miejscu. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom nowego Firefly 2+. Co warto o nim wiedzieć?

 

 

Zobacz także:

Waporyzator GHOST MV1 vs FIREFLY 2 – porównanie

Zamierzasz kupić swój pierwszy waporyzator?

 

Firefly 2+ oferuje świetny smak waporyzowanych ziół

Niezależnie od tego, czy stosujesz zioła, czy może koncentraty, konwekcyjne ogrzewanie oraz izolowana ścieżka powietrza zapewniają niesamowity smak pary podczas waporyzacji. Teraz możesz rozsmakować się w swoich ulubionych ziołach. Co więcej, wystarczy odrobina praktyki, aby sprawić, że każda sesja waporyzacji będzie na najwyższym poziomie.

 

Natychmiastowe nagrzewanie

Kolejny istotny powód, dla którego warto rozważyć zakup Firefly 2+, to natychmiastowy czas nagrzewania. Tzw. zimny start trwa zaledwie 20 sekund, po czym waporyzator możesz schować do kieszeni na później a załadowane do komory zioła nie zmarnują się. Żaden inny vaporizer dostępny na rynku nie działa tak szybko. 

Lepszy przepływ powietrza

Poprzednia wersja waporyzatora Firefly 2 cierpiała na bardzo ograniczony przepływ powietrza. Firefly twierdzi, że tym razem poprawił ten parametr i to aż o 33%. Można to stwierdzić na podstawie porównań. Inhalacja przy przy użyciu Firefly 2+ jest teraz bardziej naturalna i efektywna.

Korzystaj z niego tak jak lubisz

Każdy „buch” z Firefly 2+ trwa od 15 do 30 sekund. Pierwsze 6 lub 7 sekund jest niezwykle daje bardzo aromatyczny aromat, a to za sprawą delikatnie zwiększającej się temperatury. Po jej osiągnięciu urządzenie zaczyna wytwarzać gęstszą parę. Jeśli lubisz wolne, długie buchy od 10 do 15 sekund, Firefly 2+ powinien spełniać Twoje oczekiwania.

Ogrzewanie konwekcyjne

Firefly 2+ wykorzystuje ogrzewanie konwekcyjne, i dobrze jest od czasu do czasu przemieszać zawartość komory, raz lub dwa razy na sesję w celu równomiernego i pełnego zwaporyzowania materiału. Dostęp do komory jest bardzo łatwy i szybki – wystarczy zdjąć pokrywę.

Prosty i elegancki design

Firefly 2+ wyposażony został w tylko dwa dotykowe przyciski, dzięki czemu ten vaporizer jest niezwykle prosty w obsłudze. Początkowo wymaga jednak zapoznania się z instrukcją. Aby włączyć ogrzewanie należy dotknąć obu przycisków jednocześnie. Temperaturę można zmienić zarówno przy użyciu przycisków, jak i za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Do wyboru jest aż siedem zakresów temperatur, w tym aż 260 °C dla koncentratów (waporyzator fabrycznie ustawiony jest na 205 °C). Dwa oddzielone od siebie przyciski zapobiegają przypadkowemu włączeniu urządzenia w kieszeni. Można również użyć aplikacji, aby włączyć Firefly 2+ za pomocą tylko jednego przycisku, ale wtedy łatwiej o przypadkowe uruchomienie waporyzatora.

Dedykowana aplikacja na smartfony

Stosowanie aplikacji na smartfon nie jest konieczne lecz bez wątpienia ułatwi posługiwanie się waporyzatorem. Aplikacja rozszerza bowiem skalę temperatur aż do 200 ° F w krokach co 10 stopni. Dodaje przy tym kilka ciekawych funkcji i przyspiesza przejście do filmów pomocy. Możliwa jest zmiana konfiguracji naciśnięcia przycisku, przełączanie się między skalami Fahrenheita i Celsjusza, a także precyzyjnie dostrojenie ogrzewanie.

 

Firefly 2+ waporyzuje także koncentraty

Firefly 2+ posiada zestawie specjalną metalową podkładkę do koncentratów. Wystarczy dodać niewielką ilość koncentratu na środek podkładki, a następnie ustawić temperaturę na 260 ° C. Rzadko który model waporyzatora działa równie dobrze z ziołami i koncentratami, a Firefly 2+ robi to zdecydowanie najlepiej.

 

Szybkie ładowanie i wymienna bateria

W przypadku waporyzatorów typu „on demand” trudno jest określić żywotność baterii. Twój czas użytkowania będzie się różnić w zależności od zastosowanych temperatur oraz tego, w jaki sposób korzystasz z urządzenia. Średnio możesz spodziewać się, że w pełni naładowany akumulator wytrzyma około 6 sesji, każda od 5-7 buchów. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że typowy czas pracy baterii w waporyzatorze jest dłuższy, a ładowanie jest szybsze niż w innych modelach. Stacja dokująca wyposażona w port USB-C w pełni ładuje akumulator w około 45 minut, a do 80% nawet w czasie 20 minut. 

Łatwe czyszczenie i konserwacja 

Czyszczenie Firefly 2+ jest niezwykle łatwe. Wystarczy otworzyć pokrywę i wyczyścić komorę oraz taflę lustra wokoło. Należy także co jakiś czas sprawdzić stan sitka ustnika pod kątem zanieczyszczeń, gdyż mocno zabrudzone będzie ograniczać przepływ powietrza i każda następna sesja będzie mniej efektywna. Minusem jest to, że waporyzatory konwekcyjne są wymagające i najlepiej radzą sobie gdy są regularnie czyszczone.

 

Mały waporyzator, idealny do kieszeni

Firefly 2+ wyróżnia niewielki rozmiar, co sprawia, że ten waporyzator określić można jako kieszonkowy. Utrzymany został w eleganckim i minimalistycznym stylu tak jak jego poprzednie wersje. Gładkie linie i delikatne krzywizny dodają mu uroku i sprawiają, że prezentuje się on luksusowo. Jego wymiary to: długość 13 cm, szerokość 3,6 cm, głębokość 2,4 cm a waga to 140 g.

Gwarancja 

Gwarancja Firefly obejmuje wszelkie problemy z wykonaniem i usterkami Firefly 2+ przez okres dwóch lat. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, waporyzator Firefly 2+ objęty jest naszą 100% gwarancją satysfakcji. 

 

Co znajduje się w pudełku?

  • Waporyzator Firefly 2+
  • Podkładka do koncentratów 
  • Akumulator
  • Stacja dokująca 
  • Kabel USB-C 3.0 
  • 3 chusteczki czyszczące
  • Instrukcja obsługi

 

Najlepszy z najlepszych

Firefly 2+ to waporyzator z pełną konwekcją, który działa najlepiej, jeśli chodzi o szybkość użycia, czyszczenie i waporyzację ziół. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć od razu przygodę z tym świetnym modelem. Firefly 2+ ma 15 sekundowy czas działania, a użytkowanie w czasie krótszym niż dziesięć sekund może osłabić efekty. Zwróć także uwagę, jak napełniasz komorę ziołami. Zbyt drobny susz spowoduje zatkanie sitka. Komorę należy wypełniać po brzegi ale bez mocnego ubijania, wtedy efekty będą najlepsze.

 

Dla kogo przeznaczony jest Firefly 2+? 

Firefly 2+ został stworzony dla wszystkich koneserów waporyzacji, którzy doceniają wspaniały smak  i możliwość waporyzacji w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od tego, czy chodzi o suche zioła, czy koncentraty. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, ale na początku należy poświęcić trochę czasu aby dopracować odpowiednią technikę użytkowania. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *