Waporyzatory do koncentratówWaporyzatory przenośne

Flowermate CROSS – nowy, hybrydowy waporyzator do ziół i koncentratów

Flowermate CROSS – nowy, hybrydowy waporyzator do ziół i koncentratów

Waporyzator hybrydowy z dwoma niezależnymi komorami

Firma Flowermate ostatnimi czasy podniosła poprzeczkę. Po długiej serii podobnych do ziemie urządzeń z rodziny V5, wypuszczono modele z wymiennymi akumulatorami – V5 Nano, Uno oraz Slick. Teraz przyszła kolej na całkiem nowy, innowacyjny waporyzator o  nazwie CROSS. CROSS został tak zaprojektowany aby skutecznie waporyzować susz i koncentraty. Nowy model posiada dwie niezależne i oddzielone od siebie komory ceramiczne, oraz 2 tryby pracy, dzięki czemu jest idealny dla osób które chętnie waporyzują susz i płynne ekstrakty. CROSS jest  bardzo prosty w  obsłudze, i jak deklaruje producent, dostarcza niezakłóconą niczym, czystą i aromatyczną parę. W komorze na suche zioła, możemy zwaporyzować nasz ulubionych susz w dowolnej, wybranej temperaturze z zakresu od 93 do  220 ° C. Jeżeli chodzi o koncentraty to ceramiczny element grzewczy podgrzewa stale nasz koncentrat i utrzymuje temperaturę na poziomie 150 ° C (tzw. wstępne podgrzewanie) by następnie na nasze żądanie podnieść temperaturę do 350 ° C i móc uwolnić całą moc zawartą w naszym ekstrakcie. Niezależnie od wybranego trybu, do waporyzacji używać będziemy szklanego ustnika, co jest również na plus.

Elegancka i solidna konstrukcja

Obudowa posiada trwałe wykończenie, które ma być odporne na drobne zarysowania i nie zbierać odcisków palców, co jest miłym akcentem. Flowermate zapowiada że CROSS będzie dostępny w 4 wariantach kolorystycznych – bold blue, rose gold, grey i deep black. Wewnątrz umieszczono akumulator o pojemności 1500 mAh, który według producenta powinien zapewnić około 75 minut działania. Wszystkie ustawienia temperatury oraz stan baterii pokazuje nowoczesny wyświetlacz typu OLED. Dodatkowym atutem mają być powiadomienie wibracyjne. Wymiary CROSSA to 83 x 50 x 23 mm, a jego waga to 225 g.

Nowy Flowermate CROSS jest dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta. Wysyłka tego modelu jest zaplanowana na 25 październik 2019. Niebawem nowy model będzie dostępny także w Polsce. Czy okaże się hitem? Mamy nadzieję że tak.

źródło: flowermate.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *